سفرهاي علي بابا سفرهاي علي بابا .

سفرهاي علي بابا

10 بهترين جزيره ويتنام


كاوش در جزاير ويتنام يك ماجراجويي جالب است ، زيرا جنگل هاي ضخيم داخلي و گله هاي پرنده رنگارنگ را در ميان شاخ و برگهاي متراكم مي پوشاند. با داشتن سواحل منزوي ، شني كه تا آنجا كه چشم مي بيند ، اين جزاير واقعاً باعث مي شوند كه انگار در بهشت هستيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۰:۵۰ توسط:علي بابا موضوع:

12 بهترين مكان براي بازديد در ويتنام


ويتنام كشوري طولاني و باريك كه بين درياي جنوبي چين و مرزهاي لائوس و كامبوج فشرده شده است ، سرزمين مناظر چشمگير است كه از تراسهاي سرسبز برنج و كوههاي جنگلي در شمال گرفته تا دره هاي زيبا از ارتفاعات مركزي و حاصلخيز دارد. دلتا و سواحل زيبا از جنوب.

ويتنام سهم منصفانه اي از مبارزات خود را نشان داده است. تقريباً هزار سال توسط سلسله هاي مختلف چيني تا سال 938 ميلادي اداره مي شد ، ويتنام در قرن 19 تبديل به يك پروتستان فرانسه شد. پس از استقلال ، جنگ ويتنام رخ داد. امروز ويتنام يك كشور افتخارآميز است و مي توانيد دليل آن را ببينيد. نه فقط براي دفاع شديد از استقلال خود ، بلكه به دليل مناظر و تاريخهاي باورنكردني.

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۲:۲۸ توسط:علي بابا موضوع:

10 بهترين استراحتگاه لوكس ويتنام


 اسكان در ويتنام از اقامت خوابگاه هاي ساده در خوابگاه هاي كوله پشتي گرفته تا استراحتگاه هاي كلاس جهاني ، چه در شهرهاي بزرگ و چه در مناطق ساحلي و روستايي محبوب. اين ليست بهترين استراحتگاه هاي لوكس در ويتنام را انتخاب مي كند ، آنطور كه بازديد كنندگان در آن انتخاب شده اند ، از ميان انتخاب هاي روزافزون اقامت در هتل بوتيك ، مخفيگاه هاي هتل لوكس و عقب نشيني هاي عاشقانه انتخاب شده اند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۰:۳۵ توسط:علي بابا موضوع:

10 بهترين سواحل ويتنام


ويتنام به عنوان يك مقصد ساحل يك پيشرفت نسبتاً اخير بوده است ، اما مطمئناً سرعت بسيار بالايي داشته است. برداشت هاي خارجي از كشور كاملاً كمونيستي ، كه اكنون رويكرد سرمايه دارانه تري نسبت به اقتصاد خود اتخاذ كرده است ، بدان معني است كه تنها كوله پشتي هاي بي پروا قادر به ديدن زيبايي ساحل ويتنام هستند. امروزه توريست هايي از سراسر جهان براي سواحل خود از ويتنام ديدن مي كنند - نه تنها از دنياي غربي بلكه روسيه نيز و اخيراً چين. گردشگري داخلي همچنين به رونق در شهرهاي ساحلي نها ترنگ و دا ننگ كمك كرده است. از جزاير گرمسيري كه زماني زندانهاي سياسي را در خود جاي داده بودند ، گرفته تا روستاهاي صيادي خارج از كشور كه مخفيگاههاي دور از بهشت را پنهان مي كردند ، بهترين سواحل ويتنام متنوع و مورد علاقه شماست.

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۹:۳۴ توسط:علي بابا موضوع:

چگونه مي توان 2 هفته را در برنامه سفر ويتنام صرف كرد


با استفاده از اين برنامه سفر در دست ، مي توانيد انتظار داشته باشيد كه در مدت زمان 2 هفته با بهترين هاي ويتنام آشنا شويد ، از جمله بزرگترين شهرها و نقاط ديدني آن ، و همچنين ديدن برخي از مناظر ديدني با قطار.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۵۷ توسط:علي بابا موضوع:

10 جاذبه برتر در شهر هوشي مين


هوشي مين همچنين داراي تعداد زيادي از بتكده ها و معابد و همچنين مكانهاي تاريخي مانند تونل هاي مس چي (گرچه در يك منطقه روستايي به دور از مركز واقع شده و در اينجا ذكر نشده است) كه توسط ويت كنگ مورد استفاده قرار گرفته است. در هنگام حمله تات ، چريكي ها براي حركت به زير شهر حركت مي كنند. نماي كلي از جاذبه هاي توريستي كمتر مشهور اما به همان اندازه جذاب در شهر هوشي مين:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۶:۴۱ توسط:علي بابا موضوع:

11 هتل شگفت انگيز ويتنام


 خواهيد در لوكس اسپا استراحت كنيد و يا از طريق كوهستان به روستاهاي اقليت و برنج هاي برنج برويد ، هتل هاي بي نظير و شگفت انگيزي در ويتنام پيدا خواهيد كرد كه بتوانيد خود را به خود جلب كنيد. و اين همه تعطيلات نيست؟

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۵:۰۵ توسط:علي بابا موضوع: